Вся продукція випускається на підставі ТУ (технічних умов), а сам процес виробництва відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки ISO 9001. Гарантія діє на повну функціональність та працездатність котлів, а також можемо здійснити постачання будь-якої запчастини протягом 1 дня.
Ви можете оформити кредит на всі котли з нашого асортименту, завдяки акредитації нашої компанії в основних банках України. Більш детально Вас може проконсультувати наш менеджер.

Ми хочемо бути максимально корисними для Вас, тому:

Міжнародна сертифікація виробництва котлів ISO 9001 / ТУ та гарантійні умови
Наші фахівці виїжджають до вас на об'єкт для презентації та консультації
Кредитна програма 5-9% до 5 років
Для детального знайомства з завданнями Вашого виробництва наші фахівці можуть приїхати до Вас на об'єкт і провести детальну консультацію, оцінку умови та презентувати рішення яке найкраще підходить під Ваші задачі.

Відеоогляд переваг і вигоди використання твердопаливного котла

Відеоогляд переваг і вигоди використання "Газового котла"

Подивіться переваги роботи з нашою компанією «Бент-Айрон»

Завдяки зусиллям конструкторів і багаторічному досвіду у сфері виготовлення спіральних теплообмінників для прямопотокових котлів, - ми застосовуємо кращі інженерні рішення для створення високоефективних котлів, які не мають аналогів на ринку.

Якість наших продуктів і послуг забезпечено наявністю високотехнологічної оснащеністю власного виробництва, сертифікованими фахівцями високого рівня і контролем якості виготовлення продукту на кожному етапі виробництва.

Подивіться відео відгуки наших клієнтів про вигоди використання котлів

Made on
Tilda